Siemens Aquaris

Siemens AQUARIS - pierwszy na świecie wodoszczelny aparat słuchowy w którym masz pełną swobodę użytkowania bez względu na warunki.

Udowodniona wodoszczelność

Basen, prysznic, ulewny deszcz. Aquaris pozwoli Ci dotrzeć do miejsc niedostępnych dla innych aparatów.
Aquaris pokona wszystkie dotychczasowe ograniczenia. Jego obudowa jest całkowicie szczelna, aby nie dopuścić do przedostania się wody do środka, z kolei rewolucyjna membrana zapewnia wyjątkową ochronę przed wodą.
To wszystko oznacza, że aparat może zostać całkowicie zanurzony w wodzie do głębokości 1 metra na 30 minut. Aquaris posiada także specjalny program, który zapewnia niezawodność i czystość mowy w trakcie pływania. Teraz możesz beztrosko spędzić dzień z przyjaciółmi na basenie bez obawy o swój aparat.

Odporny na kurz i pot
Aquaris jest idealnym rozwiązaniem dla osób spędzających dużo czasu w zapylonych bądź wilgotnych środowiskach. Dzięki
ergonomicznemu kształtowi i lakierowaniu typu soft-touch Aquaris jest chroniony przed potem, brudem i zanieczyszczeniami, jednocześnie zapewniając doskonałą jakość słyszenia.

Odporność na wstrząsy
Aquaris jest niemal zupełnie odporny na wstrząsy. To doskonały i solidny aparat słuchowy dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki swemu ergonomicznemu kształtowi aparat doskonale trzyma się na uchu i nie spada z niego. Dodatkowo dostępny jest ZACZEP SPORTOWY, który bezpiecznie utrzymuje aparat na uchu. Jest to rozwiązanie dla osób uprawiających sporty wyczynowe.Ergonomiczna i sportowa obudowa aparatu Aquaris dostępna jest w pięciu wariantach kolorystycznych inspirowanych naturą.

Aquaris jest wyposażony w najnowsze rozwiązania z zakresu przetwarzania dźwięku, tak aby sprostać każdej sytuacji akustycznej. Systemy aparatu Aquaris nieustannie monitorują Twoje otoczenie wykrywając obecność sygnału mowy. Udowodniono, że system ten przyczynia się do poprawy zrozumiałości mowy dochodzącej z tyłu aż o 40%.


Już dziś wypróbuj najnowsze rozwiązanie firmy Siemens w naszych
gabinetach oraz w różnych warunkach pogodowych.