Oferta

Najnowsze modele, innowacyjna technologia, największy wybór.
Nasi pacjenci już od ponad 20 lat korzystają z naszej bogatej oferty.
Polecamy Państwu:


  • Bezpłatne testowanie aparatów słuchowych w warunkach domowych, dla każdego i bez żadnych kosztów. dowiedz się więcej ...
  • Diagnostyczne badania słuchu wraz z konsultacją na temat Państwa stanu słuchu (bez skierowania od lekarza). dowiedz się więcej ...
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii , między innymi wodoszczelne aparaty. dowiedz się więcej ... 
  • System sprzedaży ratalnej - tylko u nas bez prowizji i odsetek. Szczegóły w naszych gabinetach
  • Wizyty domowe - dla osób niepełnosprawnych i starszych mających problemy z poruszaniem się i dotarciem do naszego gabinetu, oferujemy wizyty domowe w celu wykonania badania słuchu i usługi doboru aparatu słuchowego.    
  • Aparaty słuchowe 5 producentów - Starając się zapewnić jak najwyższy komfort użytkownikom aparatów słuchowych w naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych renomowanych producentów. Duża gama produktów w ofercie stwarza możliwość wyboru najlepszego rozwiązania dostosowanego do ubytku słuchu.

Profesjonalne badanie słuchu pozwoli znaleźć najlepszą metodę zwalczania skutków niedosłuchu. Nowoczesne technologie i coraz szersza wiedza w zakresie funkcjonowania narządu słuchu w zróżnicowanych przypadkach uszkodzenia pozwalają nam dopasować rozwiązania protetyczne dokładnie na miarę potrzeb pacjenta. Współczesne aparaty są skonstruowane tak, aby były niemal niewidoczne dla otoczenia i bardzo komfortowe w użytkowaniu. W gabinetach Audiofon-Brzoza znajdziecie Państwo szeroki wachlarz propozycji i kompleksowe doradztwo.