O Nas

Nasza rodzinna  firma powstała w 1991 roku. Jej założycielem jest Henryk Duczyc, wieloletni specjalista w branży pracujący z osobami niedosłyszącymi od 1971 roku.


Głównym celem naszej firmy jest pomoc osobom niedosłyszącym w przezwyciężeniu barier na drodze słuchowej zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Założenia te realizujemy poprzez fachową obsługę, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i bogatą ofertę aparatów słuchowych. Posiadamy sprzęt pozwalający na zdiagnozowanie oraz indywidualne dopasowanie aparatu słuchowego także w domu pacjenta. Zajmujemy się protezowaniem wszystkich rodzajów niedosłuchów.

W naszych gabinetach pracują protetycy słuchu z wieloletnim stażem. Poprzez szkolenia oraz kursy ciągle wzbogacamy się o nową wiedzę z dziedziny audioprotetyki wykorzystywaną dla dobra naszych pacjentów.

Wszyscy nasi pacjenci są obsługiwani przez dyplomowanych protetyków słuchu.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu (www.psps.pl), które zostało  powołane w celu utrzymania wysokiego poziomu etycznego i zawodowego usług świadczonych na rzecz osób słabo słyszących.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.