Akcesoria bezprzewodoweNowy pilot Phonak ComPilot to łączność bezprzewodowa, wygoda obsługi i wprowadzone po raz pierwszy komunikaty słowne, a wszystko to w atrakcyjnej obudowie.


ComPilot firmy Phonak jest doskonałym pilotem 3-w-1: zapewnia rzeczywistą wygodę, bezprzewodową wolność i alerty głosowe. ComPilot umożliwia łatwy bezprzewodowy dostęp do odbiorników TV, odtwarzaczy MP3, aparatów telefonicznych i wielu innych urządzeń. Zapewnia stabilne połączenie i najwyższą jakość głosu bez potrzeby dodatkowej regulacji. Wbudowane urządzenie zdalnego sterowania zaprojektowano tak, aby był łatwy w użyciu i aby zmianaprogramów i regulacja głośności były jak najwygodniejsze. ComPilot to pierwsze akcesorium udostępniające alerty głosowe — interakcja z aparatami słuchowymi jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Specjalne rozwiązanie firmy Phonak przeznaczone do odbiorników TV to gwarancja niezrównanych wrażeń słuchowych.Transmisja stereofoniczna i możliwie małe opóźnienie w przesyłaniu dźwięku z telewizora do aparatów słuchowych zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Wykorzystanie technologii ‘plug and play’ i konfiguracji ‘one-step’ sprawia, że urządzenie można przygotować do pracy w czasie krótszym niż 60 s. Stacja bazowa Phonak TVLink S w połączeniu z ComPilotem zrobią z każdego aparatu słuchowego platformy CORE, Spice i Spice+ najlżejszy bezprzewodowy zestaw do oglądania telewizji.


Phonak TVLink S - prawdziwa przyjemność z oglądania TV

Stacja bazowa Phonak TVLink S to nadajnik Bluetooth, który zmienia aparaty słuchowe platformy CORE, Spice i Spice+ w najlżejszy zestaw do oglądania telewizji. Bezprzewodowo przesyła sygnał audio z telewizora lub innego źródła dźwięku do ComPilota znajdującego się w odległości do 30 m. Unikalna jakość StereoSound gwarantuje idealne wrażenia słuchowe a zdumiewająco mały czas opóźnienia w przekazie zapewnia radość słyszenia nawet w przypadku otwartego dopasowania.


iCom - TVLink

iCom- swoboda łączności bezprzewodowej i TVLink firmy Phonak: nazwy mówią same za siebie
Utrzymywanie kontaktu ze środowiskiem oznacza również możliwość łączenia
się z różnego rodzaju systemami komunikacyjnymi, takimi jak telefon, komputery czy odtwarzacze MP3. iCom sprawia, że sygnał transmitowany z tych urządzeń można swobodnie usłyszeć. Z urządzeniem Phonak TVLink łatwo połączysz swoje aparaty z telewizorem za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Unikalny StereoSound Zapewnia doskonałą jakość dźwięku.
SIEMENS Tek - bezprzewodowy system audio do aparatów Siemens 

Komfort rozmów telefonicznych

mężczyzna korzystający z komórki

Kontakt ze znajomymi nigdy nie był tak prosty i wygodny. Aby odebrać rozmowę wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie Tek. Sygnał audio
z telefonu przesyłany jest bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych, więc rozmówcę słychać naprawdę czysto i wyraźnie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. A telefon... cały czas pozostaje w kieszeni.


Ulubione filmy i programy w stereo
para oglądająca tv

Teraz, oglądając telewizję lub ulubione filmy na DVD czy komputerze, możesz cieszyć się świetną jakością dźwięku i to w stereo.
Sygnał audio jest przesyłany bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych. Efekt? Doskonały dźwięk bez jakichkolwiek zakłóceń. A ty nie musisz już martwić się o to, czy telewizor czasem nie jest ustawiony zbyt głośno.


Nowe brzmienie muzyki
nastolatki korzystające z tek
Nareszcie możesz cieszyć się słuchaniem muzyki bez jakichkolwiek przeszkód. Pilot Tek bezprzewodowo przesyła wysokiej jakości sygnał stereo z urządzeń takich jak wieża audio, i-Pod czy odtwarzacz MP3 bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych. Tym samym system Tek przekształca je w idealnie dopasowane, wysokiej jakości słuchawki stereo.