Aparaty dla dzieci

Rozwiązania słuchowe dla dzieci to specjalnie zaprojektowane urządzenia wyposażone w najnowocześniejsze technologie:


Phonak Sky B

https://www.phonakpro.com/content/phonakpro/pl/pl/products/hearing-aids/sky-b/overview-sky-b/_jcr_content/hearing-aid-family-hero/hero-img.image.300.300.png/1528184596326.png
Rodzina aparatów słuchowych dopasowana do potrzeb dzieci z lekkim do głębokiego ubytkiem słuchu, opracowana z myślą o zapewnieniu łatwości użycia i spełnieniu potrzeb najbardziej aktywnych małych pacjentów.


Zapewnia najlepsze technologie dzieciom niezależnie od wieku i stopnia ubytku słuchu.https://www.phonakpro.com/content/phonakpro/pl/pl/products/hearing-aids/sky-b/overview-sky-b/_jcr_content/main-content/columns_1/par-column-0/image.image.350.0.png/1513869630282.png

    Bezpieczne, wytrzymałe i miłe dla oka

    Aparaty słuchowe Sky B zostały opracowane pod kątem aktywnego trybu życia dzieci. Są wytrzymałe i odporne na działanie wody i pyłu, a w przypadku najmłodszych słuchaczy dają także możliwość ich zabezpieczenia. Dzieci mają do wyboru 14 kolorów obudów z oferty Wybierz i Dopasuj i 7 kolorów rożków, dzięki czemu mogą w łatwy sposób dopasować aparat do własnych upodobań.Phonak Naida B

Piąta generacja aparatu słuchowego dużej mocy cieszącego się największym zaufaniem na całym świecie.
https://www.phonakpro.com/content/phonakpro/pl/pl/products/hearing-aids/naida-b/overview-naida-b/_jcr_content/hearing-aid-family-hero/hero-img.image.0.0.png/1519811741532.png
Lepsze słyszenie dźwięków o wysokiej częstotliwości

Funkcja SoundRecover2 — w porównaniu z oryginalną funkcją SoundRecover — oferuje klientom z ubytkiem słuchu, który uniemożliwia słyszenie dźwięków o wysokiej częstotliwości, lepsze wrażenia słuchowe. Dźwięki o wysokich częstotliwościach zostają poddane kompresji, dzięki czemu stają się lepiej słyszalne, jakość dźwięków o niskich i średnich częstotliwościach pozostaje bez zmian4, 5. Działanie adaptacyjne gwarantuje, że proces ten jest stosowany wyłącznie wtedy, gdy jest to niezbędne ze względu na poziom sygnałów wejściowych.
SIEMENS Motion NX

https://www.signia-aparatysluchowe.pl/wp-content/uploads/sites/74/2017/09/motion-13-nx_on-table_1248x1248px.jpg

Wszechstronne rozwiązanie dla naturalnego brzmienia własnego głosu i bezpośredniej transmisji dźwięku.

Cechy aparatu Motion NX dla nastolatków:
  • Łatwość obsługi
  • Dyskretny wygląd
  • Wymienna kontrola użytkownika
  • Stopień ochrony IP67: Ochrona przed wilgocią, potem i pyłem
  • Łączność bezprzewodowa umożliwiająca korzystanie z różnych akcesoriów


Ciesz się dźwiękiem w idealnej harmonii.

signia-nx_icon_hearing-your-own-voice_480x480px
Słyszenie własnego głosu
Jako pierwsze na świecie, nowe aparaty słuchowe Signia rozwiązują tę kwestię: funkcja
OVP™ (Own Voice Processing – przetwarzanie własnego głosu)
zapewnia Ci narutalne brzmienie Twojego głosu wraz z optymalnym słyszeniem wszystkich innych dźwięków, by dać przyjemne, naturalne doświadczenie słuchowe.

signia-nx_icon_speech-in-noise_480x480px

Mowa w hałasie

Jakość mowy w nowych aparatach marki Signia pozwala Ci wyraźnie rozumieć mowę w każdej sytuacji za pomocą nowoczesnej technologii redukcji hałasu. Dzięki temu możesz łatwiej zrozumieć rozmówcę nawet w głośnym otoczeniu, jak restauracja czy konferencja.


signia-nx_icon_coversation-while-moving_480x480px

Rozmowa podczas ruchu

Klasyfikator 3D zapewnia zaawansowaną automatyczną kontrolę we wszystkich sytuacjach i pozwala Ci się cieszyć najwyższą wydajnością słyszenia. Aby zapewnić optymalne słyszenie także podczas poruszania się, ustawienia aparatu słuchowego są automatycznie zmieniane na podstawie danych o ruchu z aplikacji myControl.


signia-nx_icon_crystal-clear-sound_480x480px

Krystaliczny dźwięk

Klarowność dźwięku oferuje najbardziej realistyczne i naturalne brzmienie w każdym środowisku. W ten sposób możesz się cieszyć krystalicznie czystym dźwiękiem nawet w najgłośniejszym otoczeniu.

Aplikacja myControl

Pełna kontrola w Twoich rękach

Aplikacja myControl sprawia, że masz pełną kontrolę Twoich nowych aparatów słuchowych Signia w zasięgu palców. Aplikacja dostępna na smartfony z systemami iOS oraz Android oferuje zaawansowane opcje zdalnej obsługi, dzięki którym możesz zmienić ustawienia i dostosować swoje aparaty do indywidualnych preferencji.