Signia Styletto

Przedstawiamy Styletto

TO NIE TYLKO APARATY SŁUCHOWE. 
TO POŁĄCZENIE STYLU I ZAAWANSOWANEJ TECHNOLOGII.


ZMIANA WIZERUNKU APARATÓW SŁUCHOWYCH

Pierwsze na świecie aparaty słuchowe Styletto o niezwykłym wyglądzie. Pierwsze na świecie modele SLIM-RIC łączą styl i zaawansowaną technologię opartą na platformie Signia Nx.

Dostępne w poziomach technologicznych 7, 5 i 3.NOWY SPOSÓB ŁADOWANIA

Użytkownicy aparatów Styletto mogą cieszyć się korzystaniem z nich przez cały dzień dzieki wyjątkowym ogniwom litowo-jonowym oraz mobilnym ładowaniem przy pomocy niezwykle małej, przenośnej ładowarki.

Zapewnia to zadziwiające cztery dni* autonomii użytkownika, bez wtyczek i kabli  – idealne na odprężający wyjazd na weekend albo ważną podróż służbową.

* Przy założeniu 16 godzin użytkowania dziennie
WYRÓŻNIJ SIĘ STYLOWO

Dostępne w trzech nowoczesnych kombinacjach kolorów: Ciemny Granit / Srebrny, Kosmiczny Niebieski / Różowe Złoto oraz Śnieżna Biel / Różowe Złoto.


styletto_color-change_1248x1248px

LIKWIDUJE ZAKŁÓCENIA

Styletto wzbogacają życie, wyciszając wszystko, co je zakłóca – również szumy uszne. Szum statyczny i dźwięki fal oceanu „przykrywają” irytujące szumy uszne dzięki indywidualnie dobranym sygnałom terapeutycznym. Trzecia wbudowana opcja, Terapia Wycięcia Wzmocnienia, traktuje tonalne szumy uszne w sposób niesłyszalny i nieinwazyjny, zapewniając prawdziwie spokojne doświadczenie.

styletto_fashion-designer_mobile-phone_minipocket_touchcontrol-app_2000pxWSZYSTKO POD KONTROLĄ

Zapracowany tryb życia? Zmieniające się otoczenie? Niezależnie od tego, czy są w trakcie telekonferencji, czy prowadzą prezentację dla współpracowników, użytkownicy mogą być pewni, że aparaty słuchowe Styletto adaptują się do ich stylu życia.

Dyskretne opcje zdalnej obsługi przy pomocy aplikacji touchControl™ lub pilota miniPocket™ sprawiają, że łatwo jest dopasować się do każdej sytuacji.